trvalá epilácia Žilina

najúčinnejšie a trvalé odstránenie nežiaduceho ochlpenia

TRVALÁ EPILÁCIA ŽILINA

Túžite po hladkej pokožke bez nežiaduceho ochlpenia, ktorú nemožno dosiahnuť používaním žiletiek či bolestivých epilátorov? Tento estetický problém vie spôsobiť výrazné veľké komplexy, zníženie sebavedomia, ako aj zdravotné problémy. Navštívte náš salón, kde Vám ponúkneme najlepšie riešenie!

V štúdiu DermaLase Žilina pracujeme s najnovším typom lasera americkej firmy Syneron-Candela GentleLase Pro. Ten je špecifický práve pre jeho bezbolestnosť, efektívnosť a nadmernú bezpečnosť, k čomu prispieva špičkové patentované chladenie DCD (Dynamic Cooling Device).

Taktiež Vám radi poskytneme konzultácie a všetky dôležité informácie týkajúce sa laserovej epilácie prístrojom Candela GentleLase Pro s ochotou a bez akýchkoľvek príplatkov. Náš milý a odborne zaučený personál Vás zoznámi s princípom a priebehom laserovej epilácie a poskytne odborné rady pri ošetrení pokožky pred a po zákroku.

Po konzultáciách individuálne určíme parametre pre Váš fototyp pokožky a vysvetlíme Vám nasledujúci priebeh ďalších ošetrení, čím dosiahneme najlepšie a najúčinnejšie výsledky.

 

TRVALÁ EPILÁCIA V SALÓNE DERMALASE

Ako funguje proces laserovej epilácie?

Laserový impulz pôsobí priamo na farbivo v chĺpku, ktoré následne zničí tepelne. Špeciálny laserový lúč prechádza cez kožu až ku vlasovej cibuľke a tam reaguje s farbivom v korienku chĺpku (melanínom). Pri tomto procese ho zahreje na extrémne vysokú teplotu a následne ho spáli. Tak učiní bez porušenia pokožky, cez ktorú lúč prechádza.

Avšak proces odstraňovania ochlpenia prostredníctvom laserovej epilácie je funkčný iba v prípade, že sa ochlpenie nachádza v aktívnej rastovej fáze, takže chĺpky v tejto fáze už ďalej nevyrastú. Keďže sa v rastovej fáze nenachádza úplne celé telesné ochlpenie, je potrebné tento proces opätovne podstúpiť. Keďže je každý náš klient špecifický, množstvo opakovaní sa môže odlišovať a to v závislosti od farby pokožky a ochlpenia, či hrúbky chĺpkov. Zvyčajne sa tento zákrok odporúča zopakovať 5 až 8-krát.

 

Objednať sa na bezplatnú konzultáciu